Wszystkie wpisy

piątek, 12 grudnia 2014

Ogarnij te filmiki! [5]


Cześć.
Wracam do tej serii i postaram się przeszukiwać dla Was coś fajnego co tydzień. Zostaję przy schemacie: coś głupiego, coś ciekawego z tv, coś dobrego. Goł:


1- Oczekiwania vs. rzeczywistość, lvl: Conrado (Deco)Moreno:Ten piękny materiał filmowy podzielony jest na dwie części, pierwsza to Conrado w reklamie z pięknymi  i - podkreślam - KULTOWYMI SKUTERAMI. Druga część to już Conrado wjeżdżający w widownię bez wazeliny ZWYKŁYM SKUTEREM. Strach pomyśleć co by było, gdyby miał ten kultowy...
Btw. Europa Da się Lubić, czy ktoś to jeszcze pamięta?

2. Jimmy Fallon & Emma Stone:Spokojnie można to nazwać niemym karaoke. Tutaj zarówno gospodarz show (Fallon) przechodzi samego siebie, ale Emma zmiata go z powierzchni podłogi. Polecam. Brakuje mi takiego programu w polskiej TV, po 'śmiechu warte' nie ma już niczego godnego uwagi.

3. Control H (żart, Alt J)Coś już słyszałem wcześniej, jednak od jakiegoś tygodnia słucham ich bardzo intensywnie. W dodatku ogłosili, że wystąpią na najbliższym Openerze. Polecam, na zimne wieczory jak znalazł.  A jeżeli jeszcze kogoś nie przekonałem do przesłuchania tego kawałka: występuje także kotek.


W niedzielę wrzucę coś fajnego, stay tuned.Więcej grzechów nie pamiętam
Mateusz.


PS. Warto jeszcze obczaić tegorocznego rewinda, czyli miks najpopularniejszych video z mijającego roku. Bystre oko dostrzeże polskiego psa-pająka, autorstwa Sylwestra Wardęgi. Powód do dumy? Moim zdaniem tak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz