Wszystkie wpisy

piątek, 29 sierpnia 2014

Ogarnij te filmiki! [2]

Finalnie, wróciłem z wakacji, więc mogę przejrzeć internety, co tam ciekawego się dzieje. Oto przed Waszymi Oczyma kolejne 3 filmiki, z czego jeden jest spoko, drugi głupi, a trzeci interesuje mnie bardzo, może Was też:

1. Kręcina, który dostaje z kubła.Od Chicago po Wodzisław... każdy zna. Zdzisław (z prawdopodobnie koleś z najgorszym PR w Polsce) dostaje nagle wyzwanie do #ALSicebucketchallenge. Cel szczytny, starań mało, jednak postanowił nas zaskoczyć w iście Hollywoodzkim stylu i z godnym siebie rozmachem. Cokolwiek możemy mówić, moment oblania jest 10/10 i czekam na gify.

2. Dziewczyna w ogniu, czyli Alicja Klucze w innym wcieleniu
Muszę szczerze przyznać, że nie rozumiem i nie jestem fanem dziecięcej wersji 'the Voice'. Trochę chyba za wcześnie dla tych dzieciaków na międzynarodową karierę. Może z ekonomicznego punktu widzenia opłaca się bardzo, ale muzycznie to po prostu bez sensu. Trzeba jednak przyznać, że jako internetowe ciekawostki warto to śledzić. Alexa, bo tak ma na imię ta dziewczynka, wygląda i śpiewa jak Alicia Keys, która śpiewała 'girl on fire' w oryginale. Pierwsze przesłuchanie tego występu wgniata w fotel, więc warto zobaczyć. :)

3. Becky Hill. Po prostu
Pozostając w temacie the Voice, wrzucam numer uczestniczki brytyjskiej wersji tego show. Co prawda Becky startowała ponad 2 lata temu, ale przez ten czas jak widać nie próżnowała, i oto wypuszcza taki dla mnie smaczny singiel. Może nie będzie to radiowy hit, ale na jakiegoś longplaya warto czekać. Dla zainteresowanych przesłuchanie w ciemno Becky.

Jest weekend, bawcie się.
Mateusz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz